Svjedoci.net forum
November 21, 2017, 12:43:48 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Dobro došli na forum svjedoci.net

Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 2 3 [4]
  Print  
Author Topic: Dobro došli na svjedoci.net board  (Read 17442 times)
beli vuk
Početnik
*

« Reply #45 on: November 09, 2012, 03:02:48 PM »

hvala na dobrodoslici
i ujedno pozdrav svim clanovima foruma
pitam administraciju da li je ovo forum strogo namenjen o jehovinim svedocima ili moze neka opsta tema.
hteo bih da otvorim temu pod jednostavnim nazivom "biblija" pa da idemo redom od samog pocetka da pitam sta mi sve nije jasno itd ili jednostavno da razmenimo misljenja. nadam se da bi bilo zanimljivo videti razna tumacenja.

unapred se izvinjavam sto cu pisati na ovakav nacin bez velikih slova i bez nasih šćčđž...
beli vuk
Početnik
*

« Reply #46 on: November 10, 2012, 02:39:24 PM »

radi li ovaj forum ili ja pisem u prazno?
mali šime
Administrator
Mlađi član

« Reply #47 on: November 10, 2012, 08:54:19 PM »

Radi, radi... samo, eto nema nešto interesa... a onima kojima je do rasprava idu npr. na forum.hr gdje je veća gužva Smiley

pitam administraciju da li je ovo forum strogo namenjen o jehovinim svedocima ili moze neka opsta tema.
hteo bih da otvorim temu pod jednostavnim nazivom "biblija" pa da idemo redom od samog pocetka da pitam sta mi sve nije jasno itd ili jednostavno da razmenimo misljenja. nadam se da bi bilo zanimljivo videti razna tumacenja.

Ideja je da je forum prateći uz sam sajt svjedoci.net, a u slučaju da se okupi veća ekipa onda se može otvoriti i dodatni pdf o ostalim Biblijskim temama.
Za sada ne znam koliko bi bio odaziv tamo, ako u glavnoj temi nema prometa  Lips sealed

i da, dobrodošao još jednom...

Istina će vas osloboditi.
Pages: 1 2 3 [4]
  Print  

Jump to: