Svjedoci.net forum
September 19, 2018, 12:38:36 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Dobro došli na forum svjedoci.net

Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 2 [3]
  Print  
Author Topic: WT art  (Read 10468 times)
sivko5
Početnik
*

« Reply #30 on: May 16, 2012, 05:58:46 PM »

Moš misliti kako takve stvari utječu na dječju psihu.
Inače, zastrašivanje (Harmagedonom, isključivanjem, izolacijom od rodbine ili prijatelja) je jedan od glavnih modus operandi-ja WT-ra.
Na taj način su pokušali (jedan spec. pionir) ucjenjivati i mene. Kao, o mojoj odluci zavisi i sudbina mog djeteta, koji je tada imao 5 godina.
Pitam se samo kako se to može uskladiti sa Božjoj ljubavi. Ljudi se nažalost nauče bojati i služe Boga (odn. Organizaciju) ne iz ljubavi nego (i) iz straha.
betelac
Početnik
*

« Reply #31 on: May 16, 2012, 10:13:35 PM »

Jednom davno, ima tome i više od dvadeset godina, bio je kod mene u posjeti jedan mladi bračni par JS s kćerkicom od tri četiri godine, i tako u razgovoru oni kažu djetetu "hajde pokaži čiki kako će Jehova uništiti ovaj zli svijet" i dijete počne histerično nabijati nogicom po podu kao da ubija žohare...  Nekad se pitam što je sad s tim djetetom, za roditelje (barem jednog) znam da više nije JS...
mali šime
Administrator
Mlađi član

« Reply #32 on: May 18, 2012, 06:22:21 PM »

Koje će političke sile imati prevlast u svijetu kad Božje Kraljevstvo uništi sve ljudske vlasti? Mi znamo odgovor na to pitanje jer nam ga je objavio "Otkrivatelj tajni", Jehova Bog. On nam omogućava da pomoću zapisa proroka Danijela i apostola Ivana prepoznamo o kojim se političkim silama radi. (SK 15.06.2012. str. 7)

Znači UN je (opet) glavna zvjerka?

Istina će vas osloboditi.
sivko5
Početnik
*

« Reply #33 on: May 18, 2012, 08:05:31 PM »

Znači UN je (opet) glavna zvjerka?
Prošao mjedeni mjesec Smiley
Pages: 1 2 [3]
  Print  

Jump to: