Svjedoci.net forum
October 19, 2018, 06:23:32 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Dobro došli na forum svjedoci.net

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Prvi topic otvoren ove godine!  (Read 2027 times)
Comrade Tito
Početnik
*

"Živeli vi moji dragi pioniri i pionirke!"

Email
« on: February 06, 2013, 09:10:01 AM »

Prvi post napisan ove godine!  Grin
mali šime
Administrator
Mlađi član

« Reply #1 on: March 02, 2013, 11:41:51 AM »

A nakon mjeseca dana i drugi post Smiley

Ako si još tu da te pitam insajderski nešto...

Čujem da je knjižica "Trojstvo", povučena i da se više ne bi smjela dijeliti i proučavati.
Znaš ti što o tome?
Je li ideja iza toga da je WT shvatio da im knjižica donosi štetu jer se na temelju nje lako vidi kako WT manipulira izvorima koje navodi, ili možda čak ima naznake da u nekom smislu promjeni svoj stav o božanstvu siusa Krista?

Istina će vas osloboditi.
Comrade Tito
Početnik
*

"Živeli vi moji dragi pioniri i pionirke!"

Email
« Reply #2 on: March 07, 2013, 08:43:26 AM »

Ne znam ništa o tome da je brošura "Trojstvo" povučena.

Znam da je iz "vrhovnog štaba" stiglo naređenje da se hrpa drugih knjiga i brošura jednostavno BACI u kontejner za stari papir. (pismo SVIM STARJEŠINSTVIMA od 17. studenog 2012 i obrazac S-60).

Knjiga Svjetska sigurnost pod “Knezom mira” - Ponudite skupštini, a zatim bacite.

Knjiga Pravi mir i sigurnost — kako ih pronaći? - Ponudite skupštini, a zatim bacite.

Knjiga Organizirano izvršavajmo našu službu - Odmah uništite. Pritom postupite u skladu s uputom iz pisma od 17. studenoga 2012. (Ako budete bacali knjigu Organizirano izvršavajmo našu službu, s nje najprije odvojite korice, pa stranice uništite.)

Knjiga Vodič za Teokratsku službu osposobljavanja - Ponudite skupštini, a zatim bacite.

Knjiga Otkrivenje — blizu je veličanstveni vrhunac - Bacite sve verzije tiskane prije 2006.

Knjiga Raspravljanje na temelju Svetog pisma - Bacite sve verzije tiskane prije 2007.

Knjiga “Sve je pismo nadahnuto...” - Bacite sve verzije tiskane prije 2006.

Knjiga Najveći čovjek koji je ikad živio - Ponudite skupštini, a zatim bacite sve verzije tiskane prije 2012.

Pjesmarica Pjevajmo hvalospjeve Jehovi - Ponudite skupštini, a zatim bacite.

Biblija (Daničić+Novi svijet) - Ponudite skupštini, a zatim bacite.

Brošura Što Bog zahtijeva od nas? - Ponudite skupštini, a zatim bacite sve verzije tiskane prije 2007. Novije verzije što prije potrošite u službi.

Brošura Jehovini svjedoci u dvadesetom stoljeću - Ponudite skupštini, a zatim bacite.

Brošura Jehovini svjedoci — tko su oni? Što vjeruju? - Ponudite skupštini, a zatim bacite.

Brošura Jehovini svjedoci — ujedinjeno izvršavaju Božju volju širom svijeta - Ponudite skupštini, a zatim bacite.

Brošura Škola i Jehovini svjedoci - Ponudite skupštini, a zatim bacite.

Brošura Naučimo čitati i pisati - Bacite sve verzije tiskane prije 2009.

A tako krasne knjige i brošure... Šta nije to grijeh bacit...? Naša literatura ne zastarijeva. Za nas je to staro izdanje, a netko možda može upoznati istinu iz toga...
mali šime
Administrator
Mlađi član

« Reply #3 on: March 07, 2013, 08:42:29 PM »

Ne znam ništa o tome da je brošura "Trojstvo" povučena.

Tu informaciju sam našao na YT videjima gdje kažu da je ta brošura maknuta s WT online knjižnice.
http://www.youtube.com/watch?v=lCe6OMsbWHs
http://www.youtube.com/watch?v=HiHH1_UC9S4
u drugom videu tip kaže da je zvao u centralu i da su mu rekli da se više ne tiska... i da se ni po dvoranama više vjerojatno ne može nabaviti jer se više ne tiska.

Kakvo je stanje u vašoj dvorani? Ima ih još na zalihama?

Znam da je iz "vrhovnog štaba" stiglo naređenje da se hrpa drugih knjiga i brošura jednostavno BACI u kontejner za stari papir. (pismo SVIM STARJEŠINSTVIMA od 17. studenog 2012 i obrazac S-60).
hvala za info Smiley

Istina će vas osloboditi.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: